Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Банзаи Битка Експлозијата Надувување Воден Парк Игра Центар-Вода Слајд, Качување Ѕид & Преголеми Поздравниот Базен-Отворено Лето Забава За Деца И Семејства

Банзаи Битка Експлозијата Надувување Воден Парк Игра Центар-Вода Слајд, Качување Ѕид & Преголеми Поздравниот Базен-Отворено

DEN 3039.84
 

Достапно.
Од стока

Одговараат и да се подготват за битка! Со 3 топови за минирање вода и 2 заштитни барикади, ќе имате експлозија што ги предизвикува вашите пријатели до крајната битка за вода. Зголемете го ѕидот за качување и брзо истрелајте го противникот од топот што минира надземна вода пред да го спуштите закривениот слајд. Трчајте за покривање зад барикадата и поминете до еден од топовите покрај базенот за да ја продолжите битката. Можете исто така да предизвикате пријател на игра еден на еден со вградениот кошаркарски обрач. Со вклучениот континуиран вентилатор за проток на воздух, целата оваа забава се надува за помалку од 3 минути. Тешката дура-Технолошка конструкција обезбедува трајна сила и издржливост. Ќе имаш експлозија! 15 стапки l x 11 ft 10 Во W x 8 ft H надувување вода слајд. Освежувачки надземни прскалки. Тројно зголемете ги континуираните топови што минираат вода. 2 борбени барикади. Крајната борба за вода во дворот со двојни заштитни барикади, одвојливо црево за прскање вода. Вклучува 2 кеси за максимална стабилност. Вклучени се удели на земја, торба за складирање и закрпи за поправка. Вклучува вентилатор мотор СО GFCI за максимална безбедност и погодност. Индивидуален корисник максимална граница на тежина : 120 фунти. Комбинирано ограничување на максималната тежина на корисникот : 150 фунти.

За производот

Купувачите избираат и