Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колекција На мрежа За Читање на умот, Фиока За Хартија Од 2 Нивоа, Големина На Букви, Редење, Држач За Датотеки И Документи, Организатор На Работна Површина, Метална М

Колекција На мрежа За Читање на умот, Фиока За Хартија Од 2 Нивоа, Големина На Букви, Редење, Држач За Датотеки И Документи,

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Совршен за работната површина, можете да ги зачувате потребните предмети како што се датотеки и документи, веднаш да ги преземете важните работи. Достапно : модерниот дизајн на метална мрежа на овој организатор на работната површина ви овозможува да гледате датотеки и папки за да можете лесно да ги вратите. Издржлива конструкција : прицврстените стапала обезбедуваат вашиот организатор да не се движи наоколу, а издржливата метална конструкција издржува секојдневна употреба.

За производот

Купувачите избираат и