Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг Сребрена Розова Позлатени Ориз Прстен

Стерлинг Сребрена Розова Позлатени Ориз Прстен

DEN 637.12
 

Достапно.
Од стока

Ако барате квалитетен, нареден прстен кој ќе изгледа совршено со вашиот друг накит, проверете го овој прстен. Изработен е од сребро и има позлата од роза. Има шема на ориз за да му даде уникатен изглед. Исто така, овој прекрасен прстен од 2,25 мм ќе биде вашиот омилен додаток во годините што доаѓаат. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 1,59 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Ориз Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Бело Обложување : Роза Позлатена ширина на лентата : 2,25 Ммринг Големина : 7 цврсти вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Розов Позлатен Оризов Прстен : 14кт розова позлатена и полирана завршна обработка дизајнерски прстен изработен во Изрази на сребрени стерлинг бренд достапен во повеќе големини.

За производот

Купувачите избираат и