Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен Разбој Лариса Утопија Килим Теракота Сина 4' 1 6' 1 Правоаголник Граница Племенски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Лариса Утопија Килим Теракота Сина 4' 1 6' 1 Правоаголник Граница Племенски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом. Класичниот мотив на овој извонреден килим сигурно ќе ве задоволи. Додадете допир на час во секоја просторија со Колекцијата Утопија. Праска/4 '0 х 6' 0. 100% Извртени Двојно Предиво Полипропилен Фриз. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

За производот

Купувачите избираат и