Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Домашно милениче 'Н Облик Сите Природни Чик' н Дојка Куче Третира, Оз

Домашно милениче 'Н Облик Сите Природни Чик' н Дојка Куче Третира, Оз

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Вистински омилен обожавател, Отсечен Дојка Во Форма На Миленичиња Е направен со природно вкусни филети од пилешки гради. Овие задоволства со малку маснотии се совршени за кученца, возрасни и постари кучиња од сите раси. Градите на чик не содржат вештачки адитиви, конзерванси, бои или вкусови и немаат пченица, пченка и соја. Сите третирања Во Форма На Миленичиња се тестирани во американската лабораторија за безбедност и внимателно печени за да се обезбеди оптимален квалитет и вкус. Повторно запечатливи брави за пакување во свежина и е идеален за лесно складирање. Природно Вкусни - третирањата во Форма На Миленичиња не содржат вештачки адитиви, бои или конзерванси. Пет 'н Облик чик' н градите отсечени третира се печени до совршенство и се идеални за разиграни младенчиња од сите големини. Жито бесплатно-пет ' Н форма оригиналните задоволства не содржат вештачки адитиви, бои или конзерванси и не содржат пченица, пченка и соја. Состојки-уживање богато Со Протеини направено од природно вкусни филети од гради од патка. Сите третирања Во Форма На Миленичиња се тестирани за безбедност во американската лабораторија и внимателно се печат за да се обезбеди оптимален квалитет и вкусен вкус. Практично-Идеално За лесно складирање, нашето пакување што може повторно да се затвори се заклучува во свежина!. Една Големина Одговара На Сите-отсечени задоволства во Форма На Миленичиња се совршени за кученца, возрасни и постари кучиња од сите раси.

За производот

Купувачите избираат и