Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Килими Америка Тангер Ткаени Полипропиленски Килим

Килими Америка Тангер Ткаени Полипропиленски Килим

DEN 1044.96
 

Достапно.
Од стока

Супер густиот и кадифен, Тангер е направен со специјални изопачени предива, давајќи му уникатен изглед и супер-мек допир усогласен со денешните најмодерни палети и дизајни на бои. Килими Америка Тангер Ткаени Полипропиленски Килим : современ стил област килим карактеристики намалување на купот. Дамки-и отпорни на почва. Моќ-разбој област килим. 100 проценти топлина во собата, машина откачи полипропилен. Зачудувачки ацтеки и племенски дизајни.

За производот

Купувачите избираат и