Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Круша Цитрински Лост Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Круша Цитрински Лост Обетки

DEN 2399.84
 

Достапно.
Од стока

Круша во облик на 8х5мм жолти цитрински скапоцени камења се нишаат по 14 каратно жолто злато левербек обезбеден дизајн во овие прекрасни обетки. Внесете атрактивна нијанса на жолта боја во вашиот стил со овие висечки обетки, скапоцените камења тежат 1,50 cttw. Овие ноемвриски обетки за раѓање сигурно ќе се негуваат засекогаш.Метална Тежина : 1,12 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Пад И Данглегендер : женско затворање : Лост Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 26мм х 7ммгемстоун Детали : Тип : Цитрин Месец На Раѓање : Ноемврибојка : Жолто Сечење : Фацетирана Форма : Пирсајз : 8мм x 5mmweight : 1.5 cttwquanty : 2 Поставување Накит : Безелјашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Левербек, Висат, Скапоцен Камен.

За производот

Купувачите избираат и