Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесно Улица Елоиз Пумпи

Лесно Улица Елоиз Пумпи

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Впечатлив украс со избрзани детали гарантира Дека Елоизата по Лесна Улица ќе биде безвременски додаток на вашата гардероба. Скромната потпетица, флексибилниот надворешен ѓон и великодушно обложената влошка се само неколку од удобните карактеристики вградени во овој дамски стил. Поместена влошка. Украс детали. ниска блок пета.

За производот

Купувачите избираат и