#htmlcaption1

Спецификација Материјал : Мешавина Од Синтетички Влакна Стил : Секојдневен Пол : Жени...

Материјал : полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен).22 "Половината : 7276см / 28

Вкусете го овој стилски висок низок фустан од облека за удобност 24 / 7 Може да сметате на тоа да биде мека

Подобрете го вашиот стил во удобност со овој фустан со ракав на лактот со должина на коленото од 24 / 7 обл�

Полиран, но разигран, овој кокетен фустан со пад на половината е секојдневна обврска На елегантно обвит�

Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 ч

Сива, жолта, црна и бела за избор Лале краток ракав, цврста боја, капчиња чипка трим, висок половината, ла�

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена До Лактот Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

07" Ракав : 56см / 22 Тоа е исто така убав подарок за пријателите Свечени Фустани За Жени Вечерна Забава Без П

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со Долги Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зи

Јехдор Жените Едно Рамо Асиметричен Полите Лирски Танц Фустан Сцена Шоу Костим доаѓа во боја блок и без

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

Сезона : сите Пол : Жени Повод : Повик Дебелина : Стандард Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Фустанкратки Летн

Едноставен, мек и удобен,погоден за повеќето форми на телото.Кафеаво Кафеаво Секси Обичен Бодикон Женск

Стилски целосен фустан со здолниште за сите вистински модничари Целокупниот фустан со здолниште со здо

Летен Фустан За Жени Секојдневен Ден На Независноста Печатен Фустан За Лулашка На Плажа Со Кратки Ракав

03" ♞Карактеристики : Мрежа, светки, врв на цевка, длабок vврат, без ракави, отворен грб, алинија, страничен

Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето, но доволно тешка до мес�

Женска гроздобер цветна вратоврска против вратот, пукан од половината, фустанот, цвета шарм, овој фигур�