Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
C9512FN Црни Оригинални Касети Со Мастило

C9512FN Црни Оригинални Касети Со Мастило

DEN 585.28
 

Достапно.
Од стока

Ново-HP 92 (C9512 FN) Црни Оригинални Касети Со Мастило, Тежина На Испорака : 1 фунти Инк-Џет Печатач Кертриџ Димензии На Производот : 4,7 x 4,6 x 2 инчи PK 1 PK; Добијте висококвалитетен квалитет на печатење по ниска цена. Двојно зголемете го мастилото HP 92 и заштедете 10% наспроти купувањето две поединечно. HP 92 (C9512 FN) Црни Оригинални Касети Со Мастило, 2 пакети отпечатоци од мастило базирани на пигмент ласерски квалитетен текст и графика. Hp мастилата се тестираат за да обезбедат конзистентен исклучителен квалитет на сликата. Видови Уреди : Инк-Џет Печатач;. Боја(и) : Црна;. Страница-Принос : 220;. Тип На Снабдување : Мастило.

За производот

Купувачите избираат и