Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вир Погон Опрема Комплет

Вир Погон Опрема Комплет

DEN 264.80
 

Достапно.
Од стока

Овој комплет за погонска опрема е вистински заменски дел за компактор за ѓубре. Компатибилен е со џакузи за ѓубре и се користи за молчење на компакторот. Овој дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Овој производ е пластичен и бел. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вир 882699 Возење Опрема Комплет : возење опрема комплет. Вистински дел за замена. Компатибилен со вир ѓубре компактори. Се користи за одржување на компакторот тивок. Дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Материјал : пластика. Боја : бела. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

За производот

Купувачите избираат и