Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Фигаро ВРСКА ИД Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Фигаро ВРСКА ИД Нараквица

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Додадете елегантен и софистициран изглед на секој ансамбл со оваа нараквица со синџир фигаро. Стилизирана во 14 каратно жолто злато оваа неверојатна нараквица држи правоаголна ЛИЧНА плоча од 19, 5х5мм во центарот. Заштитени со јастог затворач оваа нараквица доаѓа во должина од 8 инчи.Метална Тежина : 2,12 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Фигаро ИД Нараквица : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 8-инчен х 2,25 мм Нараквица, 19,5 мм Х 5мм Идсолиди Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со Бел лак, совршен за чување Или Давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.

За производот

Купувачите избираат и