Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Флеш Мебел Комерцијални Одделение 24 Висок Син Метал Внатрешен-Надворешен Шалтер Висина Столче Со Отстранлив Грб

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 24 Висок Син Метал Внатрешен-Надворешен Шалтер Висина Столче Со Отстранлив Грб

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Седнете и разговарајте некое време на овие удобни столици околу вашиот кујнски остров. Привлечен и во модерните и во индустриските простори значи, ако одлучите да го преместите или реконструирате просторот за живеење, овие столици ќе се прилагодат. Црната метална столица е завршена во неутрална боја која настапува во секое опкружување. Со рамка отпорна на временски услови, можете да уживате во јадење и дружење на отворено на вашиот двор. Дизајнирана за комерцијални средини челичната рамка е обложена во издржлива завршна облога во прав за да издржи во области со голем сообраќај. Создадете кул место за дружење за милениумци со спарување на нашите столици со висина на шалтер со врв од ѕидна шипка. Со статички капацитет од 500 фунти, ќе можете да ги сместите сите посетители онолку долго колку што сте отворени за бизнис. Без разлика дали ви треба мебел за барови за вашиот дом или бизнис со ресторани, ќе бидете повеќе од задоволни од тешката конструкција од галванизиран челик што ќе трае со години. Без проблеми собранието едноставно закачете го грбот на седиштето и сите сте подготвени да уживате во столицата за шалтер. Брзо претворете ја столицата за грб во столица без грб со отстранлив потпирач за грб. Бистро Контра Столче Со Backономски Летва Назад. Отстранлив Потпирач за Грб за претворање во столици од оџак. 12"В х 12" Д Седиште со Дупка За Одвод. Комерцијална Одделение Галванизиран Челик. Кат Заштитник Пластични Лизгалки. Идеални Области На Употреба : Кујнски Остров, Бар, Ресторан, Двор. Најкорисен Преглед : ова беа совршени столици за нашиот бар..боја и квалитет како што е опишано. Погледна насекаде за големи критики и цена и го најде со овој производ. Не може да биде посреќен!.

За производот

Купувачите избираат и