Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Полиформ А-Пловна Зелена Во

Полиформ А-Пловна Зелена Во

DEN 1143.04
 

Достапно.
Од стока

Оваа сенаменска пловка, со потпис "сино јаже" се докажа во најнеповолни услови. Обележувањето на опремата што се користи во тешките мориња не е лесна задача. Затоа повеќе рибари користат Полиформа Серија од сите други пловци заедно. Го именувате-океан, море, река или езеро — А Серијата А е таму.Ставете ја вашата доверба во најразновидниот и најпознатиот производ На Полиформ. Разноврсна, тешка пловка направена од Полиформ и произведена во сад а. а. а. 3 пловци со димензии 17 инчи. дијаметар од 23 во. висок со 1.125 во. дијаметар на очите на јажето. Најчесто се користи како маркерска пловна, сидро пловна или пловна за прицврстување и обезбедува зголемена заштита кога се користи како браник на брод. Предложено за чамци приближно 40-50 стапки. долго, кога се користи како браник. Овој производ бродови издишани надува користење 1) Полиформен Адаптер За Инфлација со која било стандардна врска со пумпата за гуми 2) заострен пиштол за дување на млазницата или 3) полиформна специјализирана рачна пумпа.

За производот

Купувачите избираат и