Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Манор Парк Ноќна Маса Од Цврсто Дрво Од Средината На Векот, Карамела

Манор Парк Ноќна Маса Од Цврсто Дрво Од Средината На Векот, Карамела

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Барате странична маса што нема да ви го оптоварува просторот! Оваа Ноќна Маса Од Цврсто Дрво Од Карамела од Средината На Векот покрај Манор Парк изработена од прекрасно обоен бор и антички готов метален хардвер може да биде онаа за вас. Со закосени предни детали, отворено и затворено складирање за лесна пристапност и шминка од цврсто дрво, ова парче е тројна закана за карактерот, функцијата и издржливоста. Направено од дрво одговорно собрано од обновливи шуми, оваа еколошка ноќна маса ќе и овозможи на вашата еколошка совест полесно да спие. Плус, склопувањето е парче торта—само додадете нозе на горниот дел и ќе бидете добро да одите. Чистите линии и богатата завршница создаваат модерен изглед од средината на векот. Отворено и затворено складирање. Закосени предни рабови за визуелна интрига и изглед на кутија. Античкиот финиш на метален хардвер. Само додадете нозе! Кутија и фиоки доаѓаат веќе собрани. Димензии : 24 "H x 20" L x 14 " W 19 ФУНТИ. Материјал : Цврст Бор, Метален Хардвер.

За производот

Купувачите избираат и