Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Двојна Монтажа Единечен Сад Гранитен Кујнски Мијалник w Топмаунт И Инсталација За Поткопување Во Црн Оникс

Двојна Монтажа Единечен Сад Гранитен Кујнски Мијалник w Топмаунт И Инсталација За Поткопување Во Црн Оникс

DEN 2026.88
 

Достапно.
Од стока

Краус двојна планината гранит тоне создаде инстант стил надградба за кујната. Изградени од 80% природен гранит, со изглед и чувство на вистински камен, овие модерни кујнски мијалници изгледаат впечатливо во различни поставки. Чистите линии и внимателните детали за дизајнот ја истакнуваат органската елеганција на гранитот, за привлечен изглед со современа привлечност. Екстра-длабоките басени лесно сместуваат големи јадења, додека нежно заоблените агли го прават одржувањето на мијалникот едноставно. Секој непорозен мијалник е заштитен со процес на термичка завршна обработка, создавајќи површина која е многу отпорна на топлина, хемикалии, гребење, чипсување и промена на бојата. Овој мијалник со еден сад обезбедува живот на функционалност со разноврсен стил. Сливот е самобиен, создавајќи готов изглед за вашата кујна. Изберете од лесна инсталација на врвот или инсталирајте го мијалникот како поткопување за беспрекорен изглед. За дополнителна погодност, склопот за одвод на цедалка за корпи и бесплатната крпа се вклучени бесплатно со купување. Изграден од врвен нерѓосувачки челик, склопот на цедилка за корпи со врвен квалитет создава цврста заптивка за да спречи храна и остатоци да ја затнат одводната цевка. За лесна инсталација, обезбеден е целиот хардвер за монтирање. Искусете Го Квалитетот На Краус и оживејте ги вашите најдобри идеи за кујна. Природно, Непорозната Површина Што Апсорбира Звук Е Лесна За Чистење И Отпорна на Топлина. Заштитени Со Термичка Завршна Обработка. Високо Отпорен на Топлина, Чипсување и Промена на Бојата. Екстра - Длабок Дизајн На Сливот. Стандард 3.5 " Одвод Отворање. Нежно Заоблени Агли за Лесно Одржување. Целиот Хардвер Е Вклучен За Опции За Двојно Монтирање.

За производот

Купувачите избираат и