Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
6MF35AA#ABL ПРЕДЗНАК Mindframe Премиер Жичен Игри Слушалки-Црна

6MF35AAABL ПРЕДЗНАК Mindframe Премиер Жичен Игри Слушалки-Црна

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Искусете јасен, јасен звук со ОВОЈ ЗНАК од главните слушалки НА Hp Mindset. Микрофонот со исклучување на звукот и контролата на јачината на звукот на увото ви овозможуваат јасно да комуницирате со соиграчите додека го откажувате бучавата во позадина што го одвлекува вниманието. Овој ЗНАК од hp Mindset prime headses ја карактеризира технологијата Frost Cap во комбинација со лесен дизајн за да се обезбеди удобност за време на обемни сесии за игри. Играјте во удобност. Останете кул и играјте. Крајно потопување. Крајна предност. Покривање на мирот на умот.

За производот

Купувачите избираат и