Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Милани Дазе Од Диско Високо Оценет Дијамант Сјај Сјај, Злато

Милани Дазе Од Диско Високо Оценет Дијамант Сјај Сјај, Злато

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Дијамантскиот Сјај штотуку доби *дополнително* посипете Сјај што воведува Сјај На Диско Високо Оценет Сјај На Дијаманти, ултра јасен сјај за усни со метален сјај и брилијантен, заслепувачки сјај. Нелепливата формула со висока удобност беспрекорно се лизга за сјајна завршница слична на дијамант со максимален трепет и сјај. Апликаторот со преголема срна-нога овозможува лесна, беспрекорна апликација. Дизајниран да се носи сам за сјаен, треперлив изглед или преку вашата омилена боја на усните за допир на сјај со висок сјај. 2 сребрени и златни сјајни нијанси со ограничено издание.

За производот

Купувачите избираат и