Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Проактивно Здравје Турција Вкус Сува Храна За Мачки За Возрасни, лб. Торба

Проактивно Здравје Турција Вкус Сува Храна За Мачки За Возрасни, лб. Торба

DEN 239.68
 

Достапно.
Од стока

Вашата мачка е уникатна.. затоа ИАМС прави храна за мачки што е исто толку посебна како и тие. Помогнете им на вашите мачки да бидат најдобро уникатни со ИАМС ПРОАКТИВНО ЗДРАВЈЕ Варење Чувствително На Возрасни И Сува Храна За Мачки На Кожата Со Мисирка, погодна за возрасни мачки од сите големини и возрасти. Дизајниран за дигестивно здравје, овој рецепт за кибли содржи уникатна мешавина од влакна од пребиотици и пулпа од репка, која го поддржува здравото варење на вашата мачка и помага во апсорпцијата на хранливи материи. Направено со вистинска мисирка како прва состојка, овој рецепт за сува храна за мачки е формулиран без соја или пченица. Плус, тоа и помага на вашата возрасна мачка да одржува силни мускули со висококвалитетни протеини и одличен вкус што го сакаат мачките. И за мачки со чувствителна кожа, оваа формула е направена со омега-6 и омега-3 масни киселини за поддршка на елегантен, сјаен капут и негување чувствителна кожа, така што вашето маче може да изгледа и да се чувствува најдобро. Значи, ако барате чувствително варење и сува храна на кожата направена со вистински состојки што ги копнеат мачките, ставете ги шепите на овој ред и одржувајте ја вашата мачка среќна, здрава и подготвена да се нафрли со ИАМС. Содржи еден (1) 6 фунти. торба НА ИАМС ПРОАКТИВНО ЗДРАВЈЕ Чувствително Варење На Возрасни И Сува Храна За Мачки На Кожата Со Вистинска Мисирка. Помага во одржување на силни мускули со висококвалитетен протеин (вистинската мисирка е #1 состојка). Помага во поддршката на дигестивното здравје со уникатна мешавина на влакна, вклучувајќи пребиотици и пулпа од репка, за да помогне во апсорпцијата на хранливи материи. Поддржува здрава, негувана кожа и сјаен капут со омега-6 и -3 масни киселини. Користење На Најдобрите Состојки Во Светот. Помага во поддршка на силна имунолошка одбрана со пребиотици и антиоксиданси. Формулиран за возрасни мачки од сите големини и возрасти.

За производот

Купувачите избираат и