Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Навистина Мирна Сребрена Ладна Подлога За Кралски Душеци

Навистина Мирна Сребрена Ладна Подлога За Кралски Душеци

DEN 719.84
 

Достапно.
Од стока

Имајте Навистина Мирен сон со овие сертифицирани влошки за душеци против микробиолошки и мириси. Технологијата СИЛВАДУР ги комбинира антимикробните својства на среброто со технологијата за ладење за да ја одржува вашата подлога за душек свежа и да ве лади ноќе. 100% хипоалергична ткаенина е мека, а 100% полиестерско полнење е совршено освежување за вашиот кревет. Крпата за лице е четкана, броење на конец 180, 100% памучна ткаена ткаенина Со Антимикробен третман Дупонт СИЛВАДУР за да ја одржите вашата подлога свежа и чиста со дополнителна завршница за ладење за контрола на температурата, а горниот дел е исполнет со 100% хипоалергичен полиестер. Треба да се внимава да се мие во соодветна опрема за големина за да се избегне оштетување. Оваа ставка е увезена од Кина. / П> силвадур антимикробен и ладење третман. 100% памучно лице и грб. Машина за перење. комплетот вклучува : една кралска подлога за душеци 78х80 инчи со здолниште од 15 инчи што одговара на душекот до 18 инчи.

За производот

Купувачите избираат и