Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Миро БРЕДШО ИНТЕРНАЦИОНАЛ 0980000П 13х9х3 - Алуминиумска Тава За Торта

Миро БРЕДШО ИНТЕРНАЦИОНАЛ 0980000П 13х9х3 - Алуминиумска Тава За Торта

DEN 447.68
 

Достапно.
Од стока

Триаголник за општо печење и печење. Лесно се чисти; беспрекорна конструкција и заоблени агли. Прицврстувањето на капакот се удвојува како лист за колачиња. Изработен од цврст, рамномерен алуминиум за печење со светла природна надворешност. Нема да ' рѓосува.Карактеристики пандимензија за торта - 13 Х 9 Х 3,5 тежина на Предметот-1,28 фунти.- ШКУ : ОРГЛ27344 Алуминиумска Тава За Торта со Висок Капак На Куполата.

За производот

Купувачите избираат и