Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Марвел Месечината Најт-Закачка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Месечината Најт-Закачка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Овој Тренд Меѓународен Марвел Месечината Најт-Закачка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, мулти-боја уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

За производот

Купувачите избираат и