Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сјајот Трепкаат Ѕвезди Кора И Стап Ѕид Налепници

Сјајот Трепкаат Ѕвезди Кора И Стап Ѕид Налепници

DEN 203.84
 

Достапно.
Од стока

Излупете и залепете ѕвездена ноќ на таваните или ѕидовите со Овие Сјајни Ѕвезди Што Трепкаат Ѕидни Налепници Од Цимерите.Овие мини златни ѕвезди може да се организираат за да нагласат полица за книги, да го облечат горниот дел од прозорецот или да украсат мало парче мебел. Додадете прскање сјај во спалните соби, игротеките или училниците. Украсете за неколку минути. Тие можат да се отстранат и повторно да се користат исто толку лесно, без оштетување на површините, дури и насликани ѕидови!Користете Сјај Почеток На Трепкање Излупете И Залепете Ѕидни Налепници во : Спални Училници Прозорци Врата Мебел Канцелариски простор за Живеење кујни со цимери Ѕидните Налепници Се : Лесни за употреба загарантирани отстранливи за повеќекратна употреба најдобри за позиционирање на мазна, чиста површина безбедна За ѕидови Без остатоци Вклучува 96 налепници(и) големина(и)-до . Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Отпечатен на безбеден, висококвалитетен материјал кој нема штетни хемикалии како фталати и олово.

За производот

Купувачите избираат и