Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Воздушна Палуба, Палуба Со Бела Карта за Играње што Ја нудат Издавачките Услуги

Воздушна Палуба, Палуба Со Бела Карта за Играње што Ја нудат Издавачките Услуги

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Воздушната Палуба е крајната карти за играње за патниците. Овие професионални картички се справуваат многу добро, заземаат малку простор и лесно се вклопуваат во вашиот џеб. Со Воздушната Палуба, ќе може да игра насекаде во секое време, без разлика дали играте во возот или на маса игра послужавник. Додека редовните карти за играње хартија лесно се кинат, дамкаат, се наведнуваат и кршат, Воздушната Палуба е неверојатно отпорна на злоупотреба и 100% водоотпорна. Минималистичкиот дизајн во комбинација со необичниот фактор на форма ќе ја направи Воздушната Палуба сигурен стартер за разговор со оган на вашите патувања. Достапно во црна, бела и црвена боја. 52 Карти За Играње и 2 шегаџии. Патување-пријателски големина. Премиум 0,31 мм пвц. Малку текстура од двете страни. Водоотпорни картички и водоотпорна синтетичка хартиена кутија.

За производот

Купувачите избираат и