Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
24 Винил Обложена Преклопна Столица, Црна, 4-Пакет

24 Винил Обложена Преклопна Столица, Црна, 4-Пакет

DEN 550.72
 

Достапно.
Од стока

Одличен додаток на секој простор за живеење или работа! Користете ЈА ОВАА КОСКО 24" Винил Обложена Преклопна Столица во вашата кујна за да имате закуска или канцелариски простор за да ја завршите работата. Изградено имајќи ја предвид максималната удобност, винилното обложено седиште е идеално кога седите подолг временски период. Доаѓа во практична, но софистицирана целосно црна боја за да одговара на кој било дом dé ® cor. Без потреба од склопување, оваа столица е пренослива и лесна, што го олеснува носењето и транспортот со вас каде и да одите! Со својот елегантен и компактен дизајн, оваа преклопна столица со винил е лесна за чување кога не се користи. Лесно за чистење, едноставно избришете користејќи влажна крпа пред складирање. Оваа столица, исто така, содржи капачиња за стапала што не се нарушуваат и помагаат да се заштитат вашите подови од гребнатини или оштетувања. Двојно заградена и произведена со издржлив челик, оваа столица се одликува со 200 фунти. дистрибуиран капацитет на тежина. Доаѓа стандард со 1-годишна, ограничена гаранција. КОСКО 24" Винил Обложена Преклопна Столица, Црна, 4-Пакет Повеќенаменска и совршена за живеење во мал простор. Одличен додаток на вашиот домашен канцелариски простор за работа на проекти или кујна за ужинка. Вклучува удобно седиште со винил, совршено кога седите подолг временски период. Целосно црн дизајн во боја ќе одговара на секој дом или канцеларија dé ® cor. Не е потребно склопување, што ја прави оваа компактна и лесна столица лесна за преклопување и расклопување за секаква употреба или складирање. Двојно заграден, со 200 фунти. дистрибуиран капацитет на тежина. Доаѓа стандард со 1-годишна, ограничена гаранција.

За производот

Купувачите избираат и