Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Национални Паркови Сад Авантура Мапа Сликарство Платно Уметност Печатење

Национални Паркови Сад Авантура Мапа Сликарство Платно Уметност Печатење

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Ступел Домашниот Декор е во бизнисот повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци за широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Димензии : 48 х 1,5 х 36 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Дафне Полсели.

За производот

Купувачите избираат и