Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Евивин Црн мермер со злато огледало од 20-парчиња плоча, услуга за 4

Евивин Црн мермер со злато огледало од 20-парчиња плоча, услуга за 4

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Евивин црн мермер со злато огледало 18/0 20-парчиња сет на плочки, услугата за 4 ќе ја заврши вашата маса со безвременски стил на овој сет на златниот сатен. Машината за миење садови и содржи четири поставки за 5 парчиња место. Сет вклучува (4) секоја од : Вечера вилушка, вилушка за салата, лажичка, лажица за вечера и нож за вечера. Безбедна машина за миење садови. 25-годишна ограничена гаранција.

За производот

Купувачите избираат и