Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг ЦЦ Л-Облик Туш Завеса Прачка, Полиран Никел

Кингстон Месинг ЦЦ Л-Облик Туш Завеса Прачка, Полиран Никел

DEN 500.32
 

Достапно.
Од стока

Подобрете го вашиот прекрасен дизајн на бања со приватноста на гроздобер аголна прачка за туширање Во форма На буквата Л. Изработена од ликовна уметничка изработка, оваа шипка за туширање е дизајнирана за кади за инсталација на агол за целосна инкапсулација. Целиот хардвер за монтирање е вклучен за леснотија на инсталација. Цврста месинг конструкција. Димензии : (Л)63 " -64 "х (В)26-1/2"-27-1/2". 36-5/8" таванот поддршка. 1 " О. д. цевка. Вклучува хардвер за монтирање. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

За производот

Купувачите избираат и