Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Стоп Пред З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со Хардвер 17-1977

Моќ Стоп Пред З Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со Хардвер 17-1977

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за вашето возило со дневно возење. Формулата за ниска прашина На керамичките влошки се потврдува преку тестови на трети страни на возилото во САД за да ги одржите вашите тркала да изгледаат како нови. Влошките исто така имаат двослојни гумени шипки со висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Ако барате да го освежите изгледот и перформансите на сопирање на вашите стари, истрошени сопирачки, не гледајте понатаму. Поздравете се со непречено, тивко патување Со Керамички влошки За сопирачки Z17 еволуција. Моќ Стоп Пред З17 Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-1977. Влошки за сопирачките дизајнирани за сопирање без бучава. Термички изгорени површини на сопирачките за брзо пробивање. Произведени според СТАНДАРДИТЕ TS16949 на оем спецификации вклучувајќи chamfers и слотови. Вклучува премиум хардвер од нерѓосувачки челик за инсталација без проблеми. Одговара : Форд Фокус 2016-2018.

За производот

Купувачите избираат и