Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Декмод 24 48 Кафеав Прозорец Панел Инспириран Ѕид Огледало Со Заоблени Врвот

Декмод 24 48 Кафеав Прозорец Панел Инспириран Ѕид Огледало Со Заоблени Врвот

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Декмод 24" х 48 " Кафеав Прозорец Панел Инспириран Ѕид Огледало Со Заоблени Врвот е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Закачете го ова метално врамено ѕидно огледало во влезот или дневната соба за да додадете длабочина и димензија на просторот. Оваа ставка бродови во 1 картон. Овој ѕиден акцент има рамка на прозорецот во форма на лак. Може да се закачи вертикално користејќи ги металните прстени на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е едно кафеаво обоено огледало на влезот. Традиционален стил. Дизајниран со суштината на безвременската софистицираност, каде што богатите текстури од стариот свет и топлите нијанси се здружуваат за префинет класичен вкус на недооценен луксуз. Изработена од цврста железна рамка на прозорецот со рефлектирачки стаклени панели, подлога ОД МДФ. Декоративното ѕидно огледало се состои од мат бронзена рамка и јасно рефлектирачко стаклено огледало. Индустриски ѕид огледало мрежа карактеристики 17 прозорци огледало панели формирање на голем индустриски стил инспириран мрежа дизајн. Ѕидното огледало е со димензии 24 L x 2 W x 48 H инчи и тежи 23,0 фунти. Ова врамено ѕидно огледало има издолжена форма со заоблен врв и рамно дно. Избришете ја со сува крпа. Овој декор на ѕидното огледало е изграден од стаклени панели обвиткани во метална рамка. Традиционален стил. Декмод 24" х 48 " Кафеаво Прозорско Стакло Инспирирано Ѕидно Огледало Со Заоблен Врв прави совршен додаток на секој дом.

За производот

Купувачите избираат и