Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ван Хојзен Машки Патник Долг Ракав Не Железна Кошула

Ван Хојзен Машки Патник Долг Ракав Не Железна Кошула

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Изгледајте остро и без брчки, без разлика каде ќе ве однесе денот облечен Во Железна Кошула На Патникот На Ван Хојзен. Овој врв за изведба се спротивставува на дамките растворливи во вода и може да се носи директно надвор од машината за сушење, за стилизирање без грижи. Со не-железна завршница, овој стил секогаш ќе изгледа најдобро. Растегната ткаенина овозможува целодневна удобност. Дамките ја штитат вашата кошула со одбивање дамки на база на вода. Копче надолу јака.

За производот

Купувачите избираат и