Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дорман 521-Контролната Рака Одговара На Бмв З8

Дорман 521-Контролната Рака Одговара На Бмв З8

DEN 2114.72
 

Достапно.
Од стока

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Доверлива замена - ова склопување на контролната рака и топчестиот спој директно го заменува оригиналниот склоп на специфични апликации за возила. Целосна поправка-секое склопување вклучува претходно инсталиран топчест спој и чаури, заштедувајќи време и труд. Квалитетно инженерство-беше подложено на водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Издржливо дизајнирани-дополнителни премази нудат долготрајна отпорност на ' рѓа и корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : бмв 740и : 1995, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 бмв 740ил : 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 бмв 750ил : 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 Бмв З8 : 2000, 2001, 2002, 2003.

За производот

Купувачите избираат и