Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крег Рамки Современа Махагони Црвена Слика Рамка, Во собата на 4

Крег Рамки Современа Махагони Црвена Слика Рамка, Во собата на 4

DEN 443.84
 

Достапно.
Од стока

Линеарниот, искривен профил на оваа рамка за слики е идеален за повеќето традиционални потреби за декор. Серијата За заживување на рамката за слики содржи обликување со композитно јадро од дрво и ламинатна обвивка. Оваа витка, дво-инчна рамка за слика е завршена во махагони. Со малку мазна бела подлога можете да ги подигнете вашите отпечатоци на следното ниво. Рамката за слика на Преродбата махагони нуди традиционална колонијална привлечност по прифатлива цена. Крег Рамки Современа Махагони Црвена Слика Рамка, Во собата на 4 : рамка материјал : мдф композитни. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : махагони. Компоненти : стакло, крут црн поддржувач со закачалки со печат. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

За производот

Купувачите избираат и