Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Малку, Т Торкс, 1 4 Тој Стебло Со Жлеб, 2-3 4 Долго, Рефус

Моќ Малку, Т Торкс, 1 4 Тој Стебло Со Жлеб, 2-3 4 Долго, Рефус

DEN 527.84
 

Достапно.
Од стока

Карактеристики И Придобивки : Вообичаено Во автомобилската и компјутерската индустрија дизајнирани за употреба во електрична вежба битовите за адаптер за чак и чак се битови за одвртување кои се подолги за работа и со вежби за напојување и со ударни шрафцигери сите битови за прицврстување на ирвин се произведени за да ги исполнат СТАНДАРДИТЕ НА АНСИ, фалсификувани од високо квалитетен Челик С2, битовите НА ИРВИН се помеѓу 58 и 62 На Моќноста На скалата На цврстина На Роквел, Т27 торкс, 1/4" шестоаголник со жлеб, 2-3/4" долг, рефус.

За производот

Купувачите избираат и