Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Зрачи Позитивност Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Зрачи Позитивност Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Овие Трендови Меѓународни Зрачат Позитивност Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.37 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

За производот

Купувачите избираат и