Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Петражен Пон Ами 5. Овална Чинија За Мачки Д, Бела

Петражен Пон Ами 5. Овална Чинија За Мачки Д, Бела

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Послужете ја омилената храна на вашето домашно милениче со месечината ами овална чинија за мачки пјер. Таа има 5. Капацитет од 3 унци и е идеален за употреба за храна и млеко. Овој сад за хранење мачки има забавен дизајн со црно однадвор и бело одвнатре. Вклучува и кул лого со карактер на писе во сливот со убави мустаќи и црни очила за сонце и уши во форма на писе на врвот. Спецификации : Овална чинија има 5. 3 мл капацитет. Овалните димензии се погодни за писе, што им овозможува да јадат или пијат без нивните мустаќи да ги допираат страните. Димензии : 5. 5 " В х 1. 5 " Х. Изработени од рачно изработена каменина. Уникатниот дизајн додава на вашиот домашен декор. Секој сад е безбеден за микробранова печка/машина за миење садови и е направен според стандардите НА ФДА.

За производот

Купувачите избираат и