Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вагнер QuickStop ZD Керамички Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2013-ФОРД БЕГСТВО, 2014-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

Вагнер QuickStop ZD Керамички Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2013-ФОРД БЕГСТВО, 2014-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

ВАГНЕР КС влошките за сопирачките се дизајнирани и тестирани за враќање на новите перформанси. Овие влошки се развиени со 100% процес на пост-лекување за да се обезбедат рамномерни перформанси на триење во текот на животот на подлогата и се дизајнирани да ги намалат вибрациите што предизвикуваат бучава. ВРАЌА КАКО-НОВИ ПЕРФОРМАНСИ НА СОПИРАЊЕ ое вклопувањето и дизајнот на формата обезбедува конзистентно, рамномерно сопирање во текот на целиот век на траење на подлогата за сопирачките. НАМАЛЕНИ вибрации дизајнот специфичен за Примена ги намалува вибрациите што предизвикуваат бучава. ДУРИ И ПЕРФОРМАНСИ Дизајниран За постојано сопирање во текот на животот на подлогата. МАТЕРИЈАЛИ СПЕЦИФИЧНИ ЗА АПЛИКАЦИЈАТА-Формулирани За да ги задоволат уникатните потреби на секоја апликација за возило. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР-Премиум хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант во стилот НА ОЕ вклучени во повеќето апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ влошки За Сопирачките достапни за сите типови возила. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар.

За производот

Купувачите избираат и