Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фирмасилна Главна Дама, 26

Фирмасилна Главна Дама, 26

DEN 3199.84
 

Достапно.
Од стока

Фирматасилни Жени?главниот Крстосувач На Лејди Бич има класичен заоблен дизајн кој е идеален за повисоки возачи кои возат низ соседството или покрај патеката. Издржливата челична рамка и тркалата од 15,5 инчи блескаат против широките, варосани гуми со шара од вафли за цврсто држење. Достапно и во една, три и седум брзина опција, ти?ќе се обезбеди непречено и стилско возење бидејќи сопирачките на подлогата може да се користат за лесно запирање. Кога ти?повторно не забрзувајќи до застој, можете да ги потпрете рацете на прилагодливите рачки. Со Силниот Главен Лејди Бич Крузер, ти?секогаш ќе се чувствувате стилски додека уживате во возењето по патеката! Одговара на возачи помеѓу 5-стапки 4-во до 6-стапки 4-во висок. Има максимална тежина од 350 килограми. 15,5-Инчен велосипед рамка. Доаѓа 80 проценти собрани. Тркало мерки 26? х 2.125?. Достапно Во Една, Три И Седум Брзина Опција.

За производот

Купувачите избираат и