Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизни Замрзнати Патики За Девојчиња со Бели Светла-Сина, Големина: 10

Дизни Замрзнати Патики За Девојчиња со Бели Светла-Сина, Големина: 10

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Дизни Замрзнати Патики За Мали Девојчиња со 4 Бели Светла. Со Ана И Елса, најомилените ликови на вашето мало девојче Од франшизата На Дизни Хит Замрзнати! Неговото затворање со кука и јамка создава лесно безбедно вклопување што може да го прилагоди кога треба, брзо и лесно вклучување и исклучување. Мека, удобна, удобна вие децата ќе сакаат да ги ставаат чевлите секој ден. Удобно : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. Прави одличен подарок : Совршен За родендени и други празници. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Забавни Светла : Вашите деца ќе се забавуваат играјќи наоколу со овие светла. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

За производот

Купувачите избираат и