Хартија Сина Хартија Партија Подарок Завиткајте Хартија, квадратни стапки

Хартија Сина Хартија Партија Подарок Завиткајте Хартија, квадратни стапки

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Џем Хартија И Плик Кралската Сина Сјајна Ролна Хартија За Завиткување Во Цврста Боја се продава поединечно и содржи 25 квадратни метри хартија за завиткување. Оваа обвивка за подароци има темна и елегантна кралска сина боја и сјајна завршница. Неговиот пријатен изглед го прави одличен за завиткување подароци за родендени, забави за дипломирање, ден на таткото, годишнини и многу повеќе. Разноврсна и лесна за употреба, оваа хартија, заедно со некои ножици и проѕирна лента, е се што ви треба за да го направите секој подарок за следната претстојна специјална пригода да изгледа привлечно и возбудливо. Користете ја оваа хартија за завиткување за вашиот следен претстоен настан или потфат за давање подароци. Големина : 25 Квадратни. Фт. Боја : Кралска Сина. Количина : 1 (Се Продава Поединечно) Џем Хартија И Боја На Плик : Кралско Сино. Шарената Хартија за Завиткување ќе го возбуди секој да открие што има внатре. Големина : 25 Квадратни Метри по Ролна. Совршена квадратура за брзо и лесно завиткување на вашите подароци. Количина : 1 Се Продава Поединечно. Спакуван во заштитен целофан за да спречи гребнатини, прашина и оштетување. Оваа елегантна хартија за завиткување подароци е изработена од висококвалитетна хартија која нема да се искине или искине додека се завиткува и има мазна сјајна завршница. Оваа Хартија за Завиткување е совршена за додавање на прскање боја на сите ваши подароци. Одлично за Родендени, Празници, Забави, Тушеви, Свадби, Настани и која било од вашите други потреби за подароци.

За производот

Купувачите избираат и