Според Дизајнот Југозападен Медалјон Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

Според Дизајнот Југозападен Медалјон Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Создадете шарена и сјајна атмосфера околу вашиот дом со Перницата Од Југозападниот Медалјон од нашата Среќна Хипи Колекција. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде креативност и радост на вашиот трем, палуба или двор што сте ги барале! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве насмеат додека уживате во бојата донесена во вашиот дом. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

За производот

Купувачите избираат и