Пандора Моменти Женска Сребрена Змија Синџир Шарм Нараквица Со Розово Злато Срце Затворач

Пандора Моменти Женска Сребрена Змија Синџир Шарм Нараквица Со Розово Злато Срце Затворач

DEN 223.84
 

Достапно.
Од стока

Класика. Оваа Двобојна Сребрена Нараквица Со Синџир На Змии Од Пандора има затворач во облик на срце со позлатена завршница од 14к роза и логото на пандора. Завршете ја вашата облека на денот со носење на оваа нараквица соло или украсена со вашите омилени шарм на Пандора. Совет : оваа женска нараквица, исто така, го прави совршен подарок за тој посебен некој. Метал : Стерлинг Сребро. Должина : 7.1 " /18см должина. Затворање : 14к роза позлатена затворач во облик на срце. Акценти : змија синџир детали. Забелешка : Фотографијата можеби е зголемена и/или подобрена за детали. Двобојна Сребрена Нараквица Од пандора. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

За производот

Купувачите избираат и