Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Харпер 300в Кат Светилка

Харпер 300в Кат Светилка

DEN 815.84
 

Достапно.
Од стока

Едноставност во најсветлата, подната ламба харпер произведува доволно амбиентално осветлување во тенок пакет, што го прави идеален за осветлување на дневни соби, канцеларии или спални соби. Минималистичкото тело на црниот метален столб е стабилно со соодветна тркалезна основа. Светлината од две светилки ОД 150 W е тивко дисперзирана преку превртена нијанса на ленена ткаенина во форма на диск со матиран дифузер за топол сјај. Со прекинувач за ротирачки приклучок, лесно е да ја прилагодите осветленоста помеѓу високо, ниско и исклучено за да одговараат на вашите потреби. Светилката исто така се напојува со црн кабел од 5' за да се координира со црната завршница. Подната ламба Харпер е исто така достапна со природна ткаена хартиена нијанса со црна облога долж горниот и долниот дел. На 71" висок и 16" длабок, компактниот отпечаток е идеален за поставување покрај мебел. Матираниот дифузер рамномерно ја дисперзира светлината. Ленената нијанса ја истакнува текстурата на ткаенината. Лесно прилагодете ја осветленоста помеѓу високо, ниско и исклучено со прекинувачот за ротирачки приклучок.

За производот

Купувачите избираат и