Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен Разбој Квинси Шато Килим Сива Беж 6 ' 1 9 ' Правоаголник Апстракт Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Квинси Шато Килим Сива Беж 6 ' 1 9 ' Правоаголник Апстракт Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Софистицираните дизајни и пригушените бои ја прават Оваа Колекција На Замоци навистина уникатна. Купот е текстура за гроздобер изглед и чувство што обезбедува луксузен воздух во вашиот дом. Со својот елегантен, потресен изглед, овој Шато килим ќе ви ја даде елеганцијата на домот што ја баравте. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и