Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кит Кимберлин - Кученце - Кученце-А-Грам Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кит Кимберлин - Кученце - Кученце-А-Грам Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 195.84
 

Достапно.
Од стока

Овој Тренд Меѓународен Кит Кимберлин - Кученце - Кученце-А-Грам Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Кит Кимберлин - Кученце - Кученце-А-Грам Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

За производот

Купувачите избираат и