Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нумарк Гроветол Грамофон Кертриџ

Нумарк Гроветол Грамофон Кертриџ

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Се што ви треба во кертриџ. Ништо што не го правиш.ова е стандардниот кертриџ кој е вклучен со комплетите за пакети На Нумарк. Висока вредност, прилагодлив кертриџ во традиционален дизајн на монтирање на главата. Одличен звук, одлично следење. Заменлив дијамантски врв. Прикажаната школка се продава одделно. Сосема Нова * * Алатка За Нумарк Жлеб** Прилагодлив Кертриџ И Игла!. Прилагодлив кертриџ кој ќе се вклопи во традиционалната монтажа на главата. Заменлив дијамантски врв. Не ја вклучува сребрената глава. Состојба На Производот : Сосема Нов. Дел Број : **Нумарк Жлеб Алатка**. 2 Годишна Гаранција : (1 Година Гаранција На Производителот + 1 Година Гаранција За Вминовации!). Се што ви треба во кертриџ. Ништо што не го правиш. Висока вредност, прилагодлив кертриџ во традиционален дизајн на монтирање на главата. Нумарк Гроветол Грамофон Кертриџ.

За производот

Купувачите избираат и