Стрелка извлекувач w Предвремени Клип, Топла Розова Од Ален Компанија

Стрелка извлекувач w Предвремени Клип, Топла Розова Од Ален Компанија

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Зачувајте ги рацете и направете ја стрелката за влечење брзо и лесно Со Ален?извлекувач На Стрелки, совршен додаток за враќање на стрелките и елиминирање на плускавци. Извлекувачот ја зафаќа секоја вратило со дијаметар и е изработена од мека гума со обликувана рачка, па затоа е удобна, дури и кога го поминувате целиот ден на опсегот. Доаѓа со пригоден клип за прицврстување што може да се закачи на вашиот ремен, треперење или Кој Било Д-прстен за да го одржува влечењето при рака. Ги елиминира плускавците и го олеснува влечењето стрели на вашите раце. Зафаќа било дијаметар вратило. Мека обликувана рачка, розова/црна. Вклучува клип за прицврстување за лесно прицврстување на извлекувачот на ременот или треперење. Одлично за целниот ден на вежбање на опсегот. Младински Извлекувач На Стрели. Помага при отстранување на стрелка од целта.

За производот

Купувачите избираат и