Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бејерн Проток Формиран Алуминиумски Раб БЕБИЛ СЛВ МИР-ФК, 1790БИЛ405120С72

Бејерн Проток Формиран Алуминиумски Раб БЕБИЛ СЛВ МИР-ФК, 1790БИЛ405120С72

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнира и гради тркала за специјално вклопување на возилата НА БМВ. Бејерн не прави ОЕ бмв тркала или копии од оригинална опрема бмв тркала. Ние ги правиме резервните бмв тркала што ве тераат да сакате да ги соблечете оригиналните бмв тркала.Затоа што правиме само тркала за да одговараат на возилата НА БМВ што можеме да ги произведеме без компромис. Нашите тркала се центрични и компатибилни со вашиот специфичен БМВ на сите начини што навистина се важни. Изработката на резервни тркала за возила БМВ е сложена. Оценка на оптоварување, поместување, отвор за центар, клиренс и големина на дебеломер на сопирачките, сите треба да бидат компатибилни со вашето возило БМВ. Ова е она што го правевме без компромис многу години во Бејерн и она што не издвојува од обичните сопствени тркала.Бејерн резервен пазар бмв тркалата го поминаа секој важен стандард за тестирање во светот, вклучувајќи го и германскиот тув стандард, Јапонскиот jwl стандард И американскиот стандард SAE. Во Бејерн правиме само една работа и тоа го правиме правилно. Прилагодени Тркала за возила БМВ. Бејерн Проток Формиран Алуминиумски Раб BEBYL 17 X9 5 X120 SLV MIR-FC 40 MM, 1790 BYL405120 S72. 1790БИЛ405120С72. 5х120 шема на завртки. Материјал : Проток Формиран Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и