Винзор & Њутн Уметници Масло Синтетички Свиња Четка, Филберт, 10

Винзор & Њутн Уметници Масло Синтетички Свиња Четка, Филберт, 10

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Винзор & Њутн Уметници Масло Синтетички Свиња Четка, Филберт, 10а професионални Масло Синтетички Четка која врши со квалитетот на природна Коса Уметници Масло/Уметници свиња наежвам четка. Уникатната рачка со двојно тело нуди контрола и удобност. Longономска, Долга рачка, рачка За дамки Од Природно дрво.

За производот

Купувачите избираат и