Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аце Адвокат Истраги Мајлс Еџворт

Аце Адвокат Истраги Мајлс Еџворт

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Ново-Аце Адвокат Истраги : Мајлс Еџворт нова компонента акција игра која им овозможува за истражување на сцени на злосторството со користење Или д-Рампа влезови НА дс/Дси игла да се откријат индиции. Авантура за решавање криминал За НИНТЕНДО ДС и Дси во главните улоги Мајлс Еџворт, популарниот ривал На адвокатот Феникс Рајт. Играта се движи надвор од судницата и на местото на злосторството и има неколку уникатни случаи за решавање со повеќе од 15 часа игра. Новата техника, како што е режимот" Логика " ви помага во откривањето на злосторството. Уникатните дрвја за дијалог и техниките на испрашување ви дозволуваат да ги испрашувате сведоците за да ја откриете вистината.

За производот

Купувачите избираат и